O nás

 

Už viac ako 15 rokov sa firma Jozef Horňák - JOMAS venuje stolárskej výrobe  so  širokým sortimentom  výrobkov. Snaha o maximálnu spokojnosť zákazníka je podnetom pre tvorivé riešenia, ktoré rešpektujú vkus a požiadavky zákazníka. Zohľadňujeme pritom konkrétne možnosti v súvislosti s návrhom a samotnou realizáciou výroby.

     Vďaka dlhoročným  skúsenostiam  v tejto oblasti  je   precíznosť  charakteristickou vlastnosťou našich výrobkov. Výsledok práce a kvalita výrobku závisí v prvom rade od kvalitného materiálu, preto o to dbáme pri výbere všetkých   materiálov -  DTD,   MDF aj  masív.

     Otvorenosť novým produktom a kreativita v ich zaradení do výrobného procesu nám umožňujú ponúknuť čo najefektívnejšie využitie priestorov  s dôrazom na silu a potrebu využitia detailov . 

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Novinky

Výrobky JOMAS "naživo"

02.06.2018 12:46
Naše výrobky si môžete kedykoľvek prezrieť naživo u našich spokojných zákazníkov. Stačí len zavolať, napísať a termín návštevy dohodneme :-). 

Stolárstvo JOMAS na facebooku

02.06.2018 12:34
Naše výrobky môžete sledovať, zdieľať a lajkovať už aj na facebooku :-). Ďakujeme za kažkú pozitívnu reakciu! https://www.facebook.com/StolarstvoJomas/